Socialinių įgūdžių ugdymo klasė

NETRADICINIO UGDYMO PAMOKOSE APIE VELYKŲ PAPROČIUS IR TRADICIJAS

Ugdydama mokinių supratimą apie Velykų tradicijas ir papročius SĮŲ klasės mokytojos Ilona Šmitienė ir Rita Baglakienė balandžio 3-7 dienomis vedė netradicinio ugdymo pamokas. Pamokos buvo organizuojamos norint integruotose dalykų pamokose giliau supažindinti su Velykų tradicijomis ir papročiais. Buvo ieškoma kuo įvairesnių ugdymo formų, metodų ir būdų. Ypač vaikams patiko išvyka į Marijampolės kraštotyros muziejų, kur dalyvavo edukacinėje programoje ,,Margučio magija“. Čia mokiniai supažino su margučių ekspozicija, jų marginimo būdais, spalvomis, raštais, patys nusimargino po pora   margučių.

Mokytoja Ilona Šmitienė

Rugsėjo 1-osios akimirkos

Šv. Kalėdų belaukiant...

Kalėdos – tai laikas, kai svarbiau atverti ne dovanų dėžutes, bet atverti savo širdis. Lai mūsų širdis būna visuomet gera ir atvira kitiems.

Akimirkos... Bendra veikla subūrė mokinius, mokytojus ir tėvelius.