Socialinis pedagogas

Socialinė pedagogė ekspertė – ONA MISIUKEVIČIENĖ: „Darbe vadovaujuosi nuostata – ŽMOGUS yra didžiausia vertybė“.

Svarbiausias socialinės pedagoginės pagalbos mokykloje tikslas – teikti efektyvią socialinę pedagoginę pagalbą mokiniams, tėvams/globėjams mokytojams, diegiant mokiniams vertybines nuostatas, ugdant socialinius bei gyvenimo įgūdžius bei kuriant saugią ugdymo/si aplinką.

Mokiniai ir jų tėveliai (globėjai) gali kreiptis į socialinę pedagogę, jei:

¨      kyla bendravimo su bendraamžiais, mokytojais sunkumų;

¨      mokinys patiria patyčias ar smurtą mokykloje, namų aplinkoje;

¨      reikalinga informacija apie įstaigas, teikiančias socialinę, psichologinę ar kitą pagalbą;

¨      mokinys nori sužinoti apie vaikų ir jaunimo organizacijas;

¨      kyla noras prisidėti organizuojant įvairius renginius mokykloje;

¨      tiesiog norisi pasiplepėti smiley

Mokytojai gali kreiptis į socialinę pedagogę, jei:

¨      pastebi, kad mokinys turi bendravimo ar elgesio problemų;

¨      iškilo sunkumų bendraujant su socialinių įgūdžių stokojančiais mokiniais;

¨      reikalinga pagalba įgyvendinant prevencinius renginius;

¨      reikalinga socialinė pedagoginė pagalba, bendradarbiaujant su kitų institucijų atstovais;

¨      tiesiog nežino, kaip pasielgti sudėtingose situacijose smiley

Neišsprendžiamų problemų NĖRA, yra tik dar neatrasti būdai joms spręsti.

Mokiniai, jų tėveliai (globėjai), mokytojai visuomet yra laukiami ir bet kuriais kitais jiems rūpimais klausimais 38 kabinete.

Su manimi taip pat galite susisiekti:

tel. 8-656-81062