2018-19 M. M. VYKDOMI PROJEKTAI

Nuo rugsėjo mėnesio mūsų progimnazija vėl dalyvauja trijuose tarptautiniuose eTwinning projektuose: "We love animals" (Mes mylime gyvunus) - 3b, 4 ir 5 klasių mokiniai kartu su moksleiviais iš Turkijos, Italijos, Kroatijos, Moldavijos ir Slovakijos; "The Unexpected Every Day" (Kiekviena netikėta diena) - 6, 7 klasių mokiniai su partneriais iš Italijos ir Lenkijos ir "Cyberbullying: we say no!!!" (Virtualiam tyčiojimuisi-Ne!!!) - 6 klases mokiniai su partneriais iš Italijos, Čekijos ir Švedijos. Projektų sumanytoja ir koordinatorė mokytoja Edita Grubienė.
8 klasės mokiniai dalyvaus tarptautiniame Tauragės Žalgirių gimnazijos organizuojamame projekte “Let’s Create a Story” (Sukurkime istoriją).
Per rugsėjo mėnesį moksleiviai susikūrė savo profilius, paruošė Lietuvos, Marijampolės, mūsų gimnazijos ir savo augintinio prezentacijas, kūrė logotipus, 6 ir 7 klasės mokiniai dalyvavo video konferencijose su savo projektų partneriais.