K V I E T I M A S

Nuo 2017m. rugsėjo 1 dienos kviečiame mokytis Petro Armino progimnazijoje.

Būsimų priešmokyklinio ugdymo, 1 ir 5 klasių mokinių laukia įdomi naujovė – „DIENOS KLASĖ“. Tai – galimybė paruošti pamokas, įvairiapusiškas vaikų užimtumas po pamokų.

Gyvenimas mokykloje –tai prasminga ugdomoji veikla, puiki savijauta ir aktyvus bendravimas.

Tikime, kad ypatingas ryšys tarp vaikų ir suaugusiųjų, mokykloje taikomi įvairūs ugdymo metodai, aktyvi popietinė veikla suteiks vaikams reikiamo pasitikėjimo, įgūdžių ir įkvėpimo mokytis, tobulėti ir „augti“.

Prašymai priimami kiekvieną darbo dieną mokyklos raštinėje.

Informacija teikiama telefonais: 8 343 20924, 8 655 02165, 8 656 16946

Sena lietuvių liaudies patarlė byloja: Geriau vieną kartą pamatyti, negu dešimt kartų išgirsti.

Lauksime  atvykstant.

Mokyklos administracija

KVIETIMAS Į RUGSĖJO 1-OSIOS ŠVENTĘ

Vėl rugsėjis veržiasi pro langus,
Neša klasėn juoką ir žodžius....

Mieli mokiniai, tėveliai, mokytojai, kiti mokyklos bendruomenės nariai,

kviečiame visus į  Mokslo ir žinių dienos šventę. Šventės pradžia rugsėjo 1d. 9.00 val.

Mokyklos administracija

KVIETIMAS

rose flowers bouquet books hd wallpaperMieli mokytojai,
kviečiame į mūsų atsisveikinimo su mokykla šventę,
kuri vyks 2017m. birželio 13d. 12 val.

Dešimtokai

MOKSLO METŲ PABAIGOJE NETRADICINĖ PAMOKA

Mokslo metų pabaigoje rusų kalbos mokytojos R. Stanevičienė, S. Barauskienė ir V. Čepeliauskienė šeštose klasėse vedė netradicinę pamoką „Sudie, abėcėle!“. Iškilmių salėje skambėjo dainos, kurias moksleiviai dainavo kartu su mokytojomis, Gabija Merkevičiūtė skaitė eiles rusų kalba.

Atlikinėdami užduotis, šeštokai įrodė, kad per pirmus metus išmoko ne tik rusų kalbos raidyną, bet žino daug žodžių, geba spręsti kryžiažodžius, sudaryti sakinius, įvardinti šeimos pomėgius, vardus, spalvas. Renginį vedė septintokės Nina Jankauskaitė ir Edita Kazlauskaitė. Šventės gale visi vaišinosi gautais gardumynais.

DAR VIENAS NACIONALINIS KOKYBĖS ŽENKLELIS UŽ PROJEKTĄ

Džiugu, kad ir už kitą eTwinning projektą "We Are from Different Countries but Share the Same Interests"  buvome apdovanoti nacionaliniu kokybės ženkleliu. Projekte dalyvavo 4b klasės mokiniai su anglų kalbos mokytoja Edita Grubiene. Projekto metu mokėmės dirbti su įvairiais internetiniais įrankiais, lavinome kalbinius įgūdžius video konferencijose, atlikome įvairių įdomių kūrybinių užduočių. Ta pati komanda pasiryžusi rudenį pradėti naują eTwinning projektą apie tradicijas.

eTwinning Kokybes zenklas 200x200px3Page Shot 2017 6 2 etw pupilcertificate 97232 en1 pdf1Page Shot 2017 6 2 etw qualitylabel 97232 en pdf

UŽ DALYVAVIMĄ TARPTAUTINIAME PROJEKTE KOKYBĖS ŽENKLELIS

1

Džiaugiamės, kad už tarptautinį eTwinning projektą "Passion for Sports" buvome apdovanoti kokybės ženkleliu. Projekte dalyvavo 7b klasės mokiniai su anglų kalbos mokytoja Edita Grubienė.

BUVUSIŲ MOKINIŲ SĖKMĖS ISTORIJOS. VIKTORIJA

Kviečiame visus susipažinti su mūsų buvusios mokinės Viktorijos Stasiukynaitės sėkmės istorija  Viktorija - projekto "Pozityvus dienoraštis" koordinatorė. Šis projektas siekia nufilmuoti 1000 teigiamų istorijų ir jas skleisti

Istorijų herojai - paprasti žmonės, nes gėris ir grožis slypi paprastume. Plačiau apie Viktorijos darbą galite paskaityti žurnalo "Ji" dvidešimtame numeryje. Beja, Viktorija pažadėjo sekančiais mokslo metais apsilankyti mokykloje ir plačiau papasakoti apie savo veiklą. Taigi laukiame svečiuose ir linkime sėkmės

:)

7B KLASĖS EKSKURSIJA

Gegužės 16 d. 7b klasės mokiniai keliavo į Vilnių. Ekskursijos metu apsilankėme Katedros požemiuose, klausėmės įdomaus gidės pasakojimo, dar kartą išgirdome romantišką Barboros Radvilaitės ir Žygimanto Augusto meilės istoriją, grožėjomės senamiesčiu. Po to savo drąsą išbandėme Labirynthus komandiniame žaidime realiame 700 m2 labirinte, unikalioje erdvėje, tamsoje, su netikėtumo ir nežinomybės efektais.

MOKYKLOS DIENOS „Drauge, kartu, išvien 2017“ AKIMIRKOS

Gegužės 13 dieną paminėjome mokyklos  dieną ir kvietėme drauge, kartu, išvien susiburti visus bendruomenės narius. Džiaugiamės, kad šeštadienį į mokyklą sugužėjo daugiau nei  nei trys šimtai mokyklos bendruomenės narių. Buvo daug įdomios veiklos ir dideliems ir mažiems. O šventinio koncerto akimirkos nepaliko nė vieno abejingo.

MULTICENTRE VEIKIA 4B KLASĖS MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA

Gegužės 9 d., antradienį, Viešosios bibliotekos Multicentro ekspozicijų erdvėje atidaryta kūrybinių darbų paroda „Greitai būsime penktokai“. Parodos autoriai –  4 b klasės mokiniai ir mokytoja Rasa Stasaitienė.

Ši paroda skirta prisiminti visus ketverius metus praleistus pradinėse  klasėse, apžvelgti nuveiktus ir sukurtus darbus. Parodoje eksponuojami mokinių piešiniai, floristiniai, papje-maše technika atlikti darbai,sukurti vitražai.

Paroda veiks iki gegužės 31 d. Kviečiame apsilankyti.